Ceník ubytování


Letní sezóna 30.6.2024 - 1.9.2024


Apartmány 1,2,3,4
V letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty za minimální cenu do počtu 4 osob (včetně dětí) tj. 11480,- Kč/týden. Každá osoba nad tento počet je dle ceníku osoba/noc.

Apartmány A
V letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty za minimální cenu do počtu 2 osob (včetně dětí) tj. 6440,- Kč/týden. Každá osoba nad tento počet je dle ceníku osoba/noc.

Apartmány B
V letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty za minimální cenu do počtu 4 osob (včetně dětí) tj. 12880,- Kč/týden. Každá osoba nad tento počet je dle ceníku osoba/noc.

Bungalovy 1, 2
V letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty za minimální cenu do počtu 4 osob (včetně dětí) tj. 11900,- Kč/týden. Každá osoba nad tento počet je dle ceníku osoba/noc.

Apartmány C
V letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty za minimální cenu do počtu 4 osob (včetně dětí) tj. 15400,- Kč/týden.

Ceník ubytování mimo letní sezónu


Ubytování jižní Čechy - Ceník

Dítě od 0-2 let za 100,- Kč/noc
(postýlka bude na požádání připravena)
Dítě od 2-12 let sleva 15% na noc
Přistýlka sleva 15% na noc
Zákaz psů

Školení a firemní akce v jižních Čechách


Pro firemní účely je možné rezervovat celý objekt, kapacita je až 40 lůžek. Je možné si objednat snídaně, obědy, večeře, rauty. Cenovou nabídku Vám rádi na požádání zpracujeme.

Cena zahrnuje náklady na elektrickou energii, vodu, ústřední vytápění v topném období, rekreační poplatek, WiFi – internet, používání grilu, krbu, ohniště (bez paliva), povlečení, utěrka, ručník, závěrečný úklid.

Možnost přistýlky - dle domluvy za poplatek

Termíny:
U týdenních pobytů se klient ubytovává v sobotu mezi 16. a 18. hodinou, před odjezdem klient předává klíče na recepci mezi 8. a 10 hodinou.

Kauce:
Při předání klíčů od bytu je nutno složit kauci ve výši 1000 Kč. Kauce je vrácena v plné výši (pokud klient nezpůsobil škodu) při zpětném předání klíčů od bytu při odjezdu. Klient ručí za veškeré škody jím způsobené. Škody budou zúčtovány z kauce.

Parkování:
Bezproblémové parkování. Zastřešený prostor pro kola.

Samoobslužný bar
Platba na konci pobytu dle skutečné konzumace nealkoholických, alkoholických (vč. točeného piva) nápojů.

V případě, že si celý penzion pronajme jedna skupina, je možnost využívat pípu na pivo za poplatek 100 Kč a dovést si vlastní bečku. Peníze za pronájem se hradí na místě. Není možné si vozit vlastní výčepní zařízení.Pro delší mimosezónní pobyty je možné sjednat individuální ceny.

Provozovatel si vyhrazuje právo změn v cenách za ubytování, v případě nutnosti i v ubytování samotném.

Všeobecné podmínky pro zajištění ubytování a jiných služeb naleznete zde (PDF).